Onnieveerder-wenners vir Julie

In die kategorie:  Die 3-top skole landswyd:

(Dit is die 3 skole waar die 3-toponderwysers die Wolkskoolplatform die meeste en die sinvolste gebruik het.)

In die derde plek: Laerskool Muldersdrif

In die tweede plek: Hoërskool Framesby

Baie geluk aan die wenner van Julie 2022: Laerskool Noord-Eind

In die kategorie: Top gebruiker per skool

Laer Volkskool Graaff-Reinet

Erisca Terblanche
Erika Oosthuizen
Gertruida Joubert

Hoër Volkskool Graaff-Reinet

Neil Schreuder
Gené Erasmus
Janica Groenewald

Hoërskool Pretoria-Noord

Corlia Agenbag
Natasha Nortje
Elandrie Van Der Linde

Hoërskool Framesby

Liana Smit
Francois Van Der Walt
Divan Barnard

Hoërskool Lichtenburg

Carissa Marx
Gerhard Botha
Liné du Preez

Hoërskool Noordheuwel

Kotie Mare
Elmarie Jordaan en Melody Mathey
Henri Crocker

Orania CVO Skool

Tanya Neethling
Hanri van Zyl
Helencia van der Walt

Privaatskool Elnatan

Liesbeth Snyman
Linza Kotzé
Nadine de Jager

Laerskool Rustenburg

Karen van Rensburg
Yolandi le Roux
Amori Weyer 

Morgenzon Landbou Akademie

Marthie Berry
Almarie Broekman
Marina Ackerman 

Laerskool Muldersdrif

Leoné Pieterse
Nandi Jansen van Vuuren
Herman Byleveld

Laerskool Noord-Eind

Niël Steyn
Annerienne Fourie
Ansu Rossouw

Hoërskool Wonderboom

Nicolien Strydom
Elmari Hornby
Mareli Engelbrecht

Jakes Gerwel Tegnies

Aletia Basson
Angelica Meyer
Cameron Martin

Hoërskool Kempton Park

Ronel Smit
Leonie Maritz
Wilna Du Plessis

Hoër Volkskool Heidelberg

Helene Deysel
Mandi Fourie
Stef Bothma

Laerskool Wierdapark

Anéll Badenhorst
Elizma Haack
Carin Rademeyer

Volkskool Orania

Elisma Boshoff
Somari Basson
Andre Nel

Laerskool Die Krans

Elize de Lange
Marista Botha
Albert Heyns

Futurum Akademie

Nadia Muller
Madeleine Swanepoel
Nicola De Kock 

Educe Agri Privaatskool

Malinda Oosthuizen 
Louise Bodenstein 
Johanna Adriana Lombard 

Laerskool Groblershoop

Frans Nel
Rosaline Claasen
Christine Becker

Hoërskool Stellenbosch

Jan Mostert
Jeandré Boshoff
Lida Malherbe

Akademie Reformia

Elizia Joubert
Natasha Fourie
Hanja Putter

Hoërskool Wilgerivier

Sanri van der Watt
Wilmie Greyling
Juanita Richter

Nukleus Onderwys

Ansie Koortz
Salomé De la Ray
Kristen Kent 

Laerskool Bonnievale

Michael  Arnolds
Louis Wilskut 
Reginald Piedt 

Hoërskool Linden

Marie Griffiths
Mariaan Bosman
Franciska Lintvelt

Laerskool Skuilkrans

Elzie Eek
Marietjie Havenga
Angelique van Coller

Hoërskool Hans Moore

Monia Nel
Michael Mearns
Estienne Rootman

Hoërskool Oos-Moot

Drico Snyman
Chené Hoek
Hanlie van Staden

Laerskool Mariepskop

Unine Laas
Elmarie Kruger
Berty Gouws

CVO Pretoria

Elmarie Hanekom
Elri van der Kruk
Christine van Rooyen

Hoërskool Jan van Riebeeck

Zandre Manuel
Searle Williams

Laerskool Boerefort

Dave Pretorius
Natania Smith
Charmain Bezuidenhout

Laerskool Florida

Tanya Henn
Rynhardt van Lelyveld
Cornel Mouton

Laerskool CR Swart

Yolanda Oosthuizen
Arnold Pieterse
Erika Fraser 

Laerskool Verkenner

Rozanne Marais
Eugene Swanepoel

Hoërskool Nelspruit

Magda van der Merwe  
Yvonne Vorster 
Desire Hattingh 

Laerskool Roodekrans

Vanessa Hollander
Mari Fouche

Laerskool Lichtenburg

Carla Yssel
Jolene Steyn 

Hoërskool Bellville

Elaine Kruger
Enette Oosthuizen
Michael Aucamp 

Hoërskool Calvinia

Annica van Greunen
Andre Huisamen
Darnelle Farmer

Laerskool Volschenk

Johan Steyn
Anneke Retief 
Lientjie Smith

Vergesig Primêre Skool

Cheslyn Jansen
Delmain van der Merwe 
Kayla Booysen 

Spandau Sekondêr

David Juries
Francois Burger van Zyl  
Chady Boggenpoel


Tags


Lees meer...

Gesels met ons