Onnieveerder-wenners vir Mei

2022-06-02

Ons maak graag die wenners van die Onnieveerder-kompetisie vir Mei bekend:
In die kategorie:  Die 3-top skole landswyd:
(Dit is die 3 skole waar die 3-toponderwysers die Wolkskoolplatform die meeste en die sinvolste gebruik het.)
In die derde plek: Laerskool Muldersdrif
In die tweede plek: Laerskool Rustenburg
Baie geluk aan die wenner van April 2022 is Hoërskool Framesby

In die kategorie: Top gebruiker per skool

Laer Volkskool Graaff-Reinet

Erisca Terblanche
Erika Oosthuizen
Gertruida Joubert

Hoër Volkskool Graaff-Reinet

Neil Schreuder
Gené Erasmus
Suliza van Wyk

Hoërskool Pretoria-Noord

Corlia Agenbag
Natasha Nortje
Elandrie Van Der Linde

Hoërskool Framesby

Liana Smit
Francois Van Der Walt
Divan Barnard

Hoërskool Lichtenburg

Carissa Marx
Liné du Preez
Jessica Erasmus

Hoërskool Noordheuwel

Kotie Mare
Melody Mathey
Henri Crocker

Orania CVO Skool

Tanya Neethling
Hanri van Zyl
Helencia van der Walt

Privaatskool Elnatan

Liesbeth Snyman
Nadine de Jager
Melinda Garbers

Laerskool Rustenburg

Karen van Rensburg
Amori Weyer
Yolandi Le Roux

Morgenzon Landbou Akademie

Marthie Berry
Almarie Broekman
Pierre Venter

Laerskool Muldersdrif

Leoné Pieterse
Nandi Jansen van Vuuren
Herman Byleveld

Laerskool Noord-Eind

Niël Steyn
Ansu Rossouw
Annerienne Fourie

Hoërskool Wonderboom

Nicolien Strydom
Elmari Hornby
Mareli Bouwer

Jakes Gerwel Tegnies

Aletia Basson
Angelica Meyer
Cameron Martin

Hoërskool Kempton Park

Ronel Smit
Leonie Maritz
Wilna Du Plessis

Hoër Volkskool Heidelberg

Helene Deysel
Mandi Fourie
Stef Bothma

Laerskool Wierdapark

Anéll Badenhorst
Elizma Haack
Carin Rademeyer

Volkskool Orania

Elisma Boshoff
Somari Basson
Andre Nel

Laerskool Die Krans

Elize de Lange
Marista Botha
Wilke Pretorius

Futurum Akademie

Nadia Muller
Is-Mari Du Plooy
Melene Klinck

Educe Agri Privaatskool

Malinda Oosthuizen
Johanna Adriana Lombard
Louise Bodenstein

Laerskool Groblershoop

Frans Nel
Rosaline Claasen
Christine Becker

Hoërskool Stellenbosch

Jan Mostert
Jeandré Boshoff
Lida Malherbe

Akademie Reformia

Natasha Fourie
Jackie Grobler
Elizia Joubert

Hoërskool Wilgerivier

Wilmie Greyling
Marli du Preez
Juanita Richter

Nukleus Onderwys

Ansie Koortz
Jaco Le Roux

Laerskool Dr. Havinga

Elmarie Enslin
Marisa Marx
Frikkie Calitz

Hoërskool Linden

Marie Griffiths
Mariaan Bosman
Marietjie van Scaik

Laerskool Skuilkrans

Elzie Eek
Angelique van Coller
Bea Du Preez

Hoërskool Hans Moore

Monia Nel
Michael Mearns
Estienne Rootman

Hoërskool Oos-Moot

Drico Snyman
Chené Hoek
Sandra Van Der Merwe

Laerskool Mariepskop

Unine Laas
Elmarie Kruger
Berty Gouws

CVO Pretoria

Elmarie Hanekom
Elri van der Kruk
Christine van Rooyen

Laerskool Boerefort

Dave Pretorius
Natania Smith
Charmain Bezuidenhout

Laerskool Florida

Tanya Henn
Rynhardt van Lelyveld
Cornel Mouton

Laerskool CR Swart

Yolanda Oosthuizen
Arnold Pieterse
OE Fouche

Laerskool Verkenner

Rozanne Marais
Eugene Swanepoel
Elitia Rautenbach

Hoërskool Nelspruit

Judike Piso
Renée Adendorff
Magda van der Merwe

Laerskool Roodekrans

Kobi Alberts
Albert Hibbert
Konradt Kriek

Laerskool Lichtenburg

Carla Yssel
Fanie Myburgh
Jolene Steyn

Hoërskool Bellville

Elaine Kruger
Elsa Ward
Enette Oosthuizen

Hoërskool Calvinia

Annica van Greunen
Andre Huisamen
Darnelle Farmer

Champion Ideas Maths & Science Hub

Janicke Bergh
Vito-Ahmed Donnay Tieties
Franklin Van Rhyn

Laerskool Volschenk

Johan Steyn
Petria Lategan
Dané Steyn

Gesels met ons