Onnieveerder-wenners vir September

In die kategorie:  Die 3-top skole landswyd:

(Dit is die 3 skole waar die 3-toponderwysers die Wolkskoolplatform die meeste en die sinvolste gebruik het.)

In die derde plek: Hoër Volkskool Heidelberg

In die tweede plek: Hoërskool Framesby

Baie geluk aan die wenner van September 2022: Laerskool Muldersdrif

In die kategorie: Top gebruiker per skool

Laer Volkskool Graaff-Reinet

Erisca Terblanche
Erika Oosthuizen
Gertruida Joubert

Hoër Volkskool Graaff-Reinet

Neil Schreuder
Janice Groenewald
Gené Erasmus

Hoërskool Pretoria-Noord

Corlia Agenbag
Natasha Nortje
Anneke Smith

Hoërskool Framesby

Liana Smit
Francois Van Der Walt
Divan Barnard

Hoërskool Lichtenburg

Carissa Marx
Liné du Preez
Duan du Preez

Hoërskool Noordheuwel

Kotie Mare
Elmarie Jordaan
Melody Mathey

Orania CVO Skool

Tanya Neethling
Hanri van Zyl
Helencia van der Walt

Privaatskool Elnatan

Liesbeth Snyman
Nadine de Jager
Melinda Garbers

Laerskool Rustenburg

Karen van Rensburg
Yolandi le Roux
Amori Weyer 

Morgenzon Landbou Akademie

Almarie Broekman
Marthie Berry
Marina Ackerman 

Laerskool Muldersdrif

Leoné Pieterse
Nandi Jansen van Vuuren
Herman Byleveld

Laerskool Noord-Eind

Niël Steyn
Annerienne Fourie
Ansu Rossouw

Hoërskool Wonderboom

Nicolien Strydom
Elmari Hornby
Mareli Engelbrecht

Hoërskool Kempton Park

Ronel Smit
Leonie Maritz
Wilna Du Plessis

Hoër Volkskool Heidelberg

Mandi Fourie
Helene Deysel
Stef Bothma

Laerskool Wierdapark

Anéll Badenhorst
Elizma Haack
Carin Rademeyer

Volkskool Orania

Elisma Boshoff
Somari Basson
Andre Nel

Laerskool Die Krans

Elize de Lange
Marista Botha
Monique Van der Westhuizen

Futurum Akademie

Nadia Muller
Is-Mari Du Plooy
Anton Swanepoel

Educe Agri Privaatskool

Malinda Oosthuizen 
Louise Bodenstein 
Johanna Lombard 

Laerskool Groblershoop

Frans Nel
Rosaline Claasen
Christine Becker

Hoërskool Stellenbosch

Jan Mostert
Jeandré Boshoff
Lida Malherbe

Akademie Reformia

Natasha Fourie
Elizia Joubert
Lana Roos

Hoërskool Wilgerivier

Sanri Van der Watt
Esthie Muller
Wilmie Greyling

Nukleus Onderwys

Ansie Koortz
Salomé De la Ray
Jaco Le Roux

Laerskool Bonnievale

Michael  Arnolds
Racheline Cupido
Louis Wilskut 

Hoërskool Linden

Mariaan Bosman
Marie Griffiths
Franciska Lintvelt

Laerskool Skuilkrans

Elzie Eek
Angelique van Coller
Marita Van Der Merwe

Hoërskool Hans Moore

Monia Nel
Michael Mearns
Estienne Rootman

Hoërskool Oos-Moot

Drico Snyman
Chené Hoek
Stefanie van de Wetering

Laerskool Mariepskop

Unine Laas
Berty Gouws
Elmarie Kruger

CVO Pretoria

Elmarie Hanekom
Elri van der Kruk
Christine van Rooyen

Laerskool Boerefort

Dave Pretorius
Natania Smith
Charmain Bezuidenhout

Laerskool Florida

Tanya Henn
Rynhardt van Lelyveld
Karlien Claassen 

Laerskool CR Swart

Yolanda Oosthuizen
Arnold Pieterse
Erika Fraser 

Laerskool Verkenner

Rozanne Marais 
Eugene Swanepoel
Elitia  Rautenbach

Hoërskool Nelspruit

Judike Piso
Renée  Adendorff 
Magda  van der Merwe

Laerskool Roodekrans

Kobi Alberts
Albert Hibbert
Mercia Geldenhuys 

Laerskool Lichtenburg

Carla Yssel
Jolene Steyn
Fanie Myburgh

Hoërskool Bellville

Elaine Kruger
Elsa Ward
Johan Joubert

Hoërskool Calvinia

Annica van Greunen
Andre Huisamen
Darnelle Farmer

Champion Ideas Maths & Science Hub

Janicke Bergh
Vito-Ahmed Donnay  Tieties
Franklin Van Rhyn

Laerskool Volschenk

Johan Steyn
Anneke Retief 
Lientjie Smith

Laerskool Tygerpoort

Karen Roberts
Lizemarie Smith

Asherville Sekondêr

Monique Goliath
Kevin Booysen
Elvis Johnny Swema

Vergesig Primêre Skool

Cheslyn Jansen
Kayla Booysen
Delmain van der Merwe

Spandau Sekondêr

David Juries
Francois Burger  Van Zyl 
Chady Boggenpoel

Onnieveerder geborg deur Vir Seker

Tags


Lees meer...